توضیحاتی درباره (ای نماد):

یکی از مسائل مهم در طراحی وب سایت بوجود آوردن حس اعتماد و اعتبار در مشتریان است . یکی از راه های  ایجاد اعتماد و اطمینان داشتن ای نماد  میباشد .از اهداف مهم در ایجاد ای نماد  (  e نماد ) رسیدن به قانون مندی در دنیای مجازی و فروشگاه های اینترنتی می باشد.در واقع نماد اعتماد الکترونیکی علامتی به منظور ایجاد اعتماد برای کاربران در هنگام مراجعه به سایتها و فروشگاه های اینترنتی می باشد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وظیفه اعطای نماد اعتماد الکترونیکی را بر عهده دارد .اعطاء این نماد بعد از دریافت کامل مشخصات و مدارک لازمه و تائید شرایط لازم، صورت می پذیرد .

شرایط گرفتن ای نماد چیست؟

—داشتن یک فروشگاه اینترنتی که جهت دریافت پول از مشتری و ارائه خدمات یا فروش محصولات راه اندازی شده باشد ،یکی از مهمترین عوامل دریافت نماد الکترونیک، گرفتن درگاه مستقیم پرداخت بانکی و بستن قرارداد با اداره پست جهت سیستم ارسال محصولات در محل می باشد.

مدارک مورد نیاز:

متقاضیان حقیقی:

۱) تصویر مجوز فعالیت (در صورت وجود)
۲) تعهدنامه شخصیت حقیقی

متقاضیان حقوقی (تجاری / غیر تجاری):

۱) تصویر آگهی روزنامه رسمی
۲) تصویر اصل اساسنامه
۳) آگهی آخرین تغییرات آدرس (در صورت وجود)
۴) آگهی آخرین تغییرات اسامی اعضای هیئت مدیره (در صورت وجود)
۵) آگهی آخرین تغییرات موضوع فعالیت شرکت(در صورت وجود)
۶) تعهدنامه شخصیت حقوقی
۷) تصویر پروانه / مجوز فعالیت

 

چند نمونه از این مزیت ها در اینجا برای شما نام خواهم برد:

 • بوجود آمدن اعتماد و اطمینان در خریداران از رسمی و معتبر  بودن وب سایت ما
 • رعایت ضوابط و قوانین توسط مشتریان در انجام خرید های اینترنتی
 • افزایش نرخ امنیت خرید و  مبادلات کالا.
 • حفظ حریم شخصی کاربران و حتی خود شرکت و اطلاعات شخصی و مهم مانند پسورد ها

برای گرفتن ای نماد میتوانید به سایت http://www.enamad.ir مراجعه کرده و از طریق گزینه درخواست ای نماد و تکمیل مراحل آن اقدام کنید .

از سری آموزش های مربوط به طراحی سایت !
در مرحله اول ابتدا وارد کنترل پنل هاستینگ خود شوید. سپس وارد بخش File Manager شوید.
ftp
پوشه مورد نظر برای رمز گذاری را در نظر بگیرید و بر روی Protect جلوی آن کلیک نمایید.
طراحی سایت
فرم زیر را طبق عکس کامل نمایید و تیک گزینه Activate Protection را بزنید و گزینه Save را انتخاب نمایید.
ftp
 حذف یوزرنیم و پسورد پوشه ها:
از صفحه اصلی کنترل پنل، وارد قسمت Password Protect Directories شوید.
ftp
و مسیر مورد نظر برای حذف پسورد را انتخاب کنید.
ftp
تیک قسمت Activate Protection را بردارید و Save را انتخاب کنید.در قسمت پایین تیک جلوی یوزر را زده و روی کلید Delete کلیک نمایید.

آموزش گام به گام ثبت مکان در گوگل مپ 

 • مرحله اول

ابتدا وارد سایت google.com شوید و با اکانت  (Gmail)  خود وارد شوید .در صورتی که اکانت gmail ندارید، یک اکانت جدید ثبت کنید.

 • مرحله دوم

برای ثبت محل کارتان در گوگل به گوگل مپ  Google Map وارد شوید. (زبان گوگل مپ شما باید فارسی باشد زیرا در زبان انگلیسی امکان ثبت آدرس برای برخی شهرها غیرفعال شده است.)

پس از بازشدن نقشه،  در بخش جستجویی که در گوشه سمت چپ صفحه وجود دارد شهر و خیابان اصلی محل مورد نظرتان را وارد کنید ، به طور مثال تهران، خیابان ولیعصر را جستجو میکنیم

 • مرحله سوم

مانند تصویر زیر بر روی دکمه منو کلیک کنید تا منو باز شود.

در ادامه به انتهای منو رفته و گزینه Add a missing place را انتخاب کنید.

 •  مرحله چهارم

در این مرحله شما باید تا حدی که محل شرکت شما در نقشه مشخص شود زوم کرده و با ماوس بروی مکان نمای قرمز کلیک کرده و نگه دارید و آن را تا مکان مورد نظر جابجا کنید، با این کار گوگل به صورت خودکار آدرس را تعیین می کند.

 • مرحله پنجم

موارد زیر را با توجه به توضیحات تکمیل کنید .

نام  Name : نام کسب یا شرکت و حیطه فعالیت عمومی آن را می توانید در این قسمت ثبت کنید.

دسته بندی کسب و کار: حوزه ای که کسب کار شما بیشتر به آن مربوط میشود را در این قسمت انتخاب کنید .

شماره تماس: شماره تماس مورد نظر برای نمایش را وارد کنید ،کد کشور و کد شهر را نیز وارد کنید.

آدرس سایت: اگر وب سایتی دارید، آدرس آن را در این بخش وارد کنید.

ساعت کاری: بهتر است ساعت کاری شرکت یا کسب و کار را وارد کنید.

سپس دکمه ثبت submit  را کلیک کنید، تا موارد بالا ثبت شود.

معمولا بین ۱۰ دقیقه تا نهایت ۲۴ ساعت محل شما در گوگل ثبت می شود و گوگل از طریق ایمیل روند کار را به شما اطلاع می دهد.

در گام نخست باید به این نکته توجه داشت که نام دامنه سایت  اگر کوتاه باشد گزینه مناسب تری خواهد بود.بهتر است نام دامنه ساده و روان باشد تا مراجعه کنندگان بهتر و راحت تر آن را بخاطر بسپارند.نام دامنه بهتر است بین ۶تا ۱۷ کاراکتر باشد و در عین حال قابل برند سازی باشد .نام دامنه ای قابل برند سازی است که  منحصربه فرد باشد .برای ایجاد یک نام با قابلیت برند شدن میتوانید از کلمات جدید  استفاده کنید.مثل نام سایت گوگل و.. ، همینطور میتوانید  کلمات جالبی که در فرهنگ لغت وجود دارد و از لحاظ معنایی مناسب است را انتخاب کنید.

دامنه سایت

اگر مایل هستین از کلمات کلیدی در نام دامنه خود استفاده کنید بهتر است در ابتدای نام دامنه قرار بگیرد .بهتر است سعی کنید از به کارگیری چند کلمه کلیدی رد کنار هم پرهیز کنید.قبل از ثبت نام انتخابی بهتر است نام مورد نظر را در شبکه های اجتماعی جستجو کنید تا اگر برندی به این نام هست دچار مشکل نشوید .

ست کردن ایمیل با outlook:

 

جهت ست کردن ایمیل در Outlook مراحل زیر را انجام دهید :

 

پس از کلیک کردن روی منوی فایل بر روی کلید Add Account موجود در صفحه بعد کلیک نمایید.

در مرحله بعدی همانند تصویر زیر روش ساخت ایمیل را بر روی Manual قرار دهید و بر روی کلید Next کلیک نمایید.

در پنجره بعدی مطابق شکل فوق نوع سرویس  را بر روی POP or IMAP تنظیم نمایید و روی Next کلیک نمایید.

در پنجره بعدی اطلاعات ایمیل خود را مطابق با شکل زیر وارد نمایید. دقت نمایید کلیه تنظیمات مطابق با تصویر زیر باشد. دقت نمایید با جای آدرس دامنه ای که در اینجا به طور مثال اورده شده است آدرس وب سایت خود را وارد نمایید.

سپس بر روی More Setting کلیک نموده و در این پنجره و در تب Outgoing Server کلید My Outgoing Server Require Authentication را بزنید.

سپس بر روی تب Advanced کلیک نمایید. در صورتی که شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت شما پورت خاصی را برای ارسال ایمیل معین نموده آن پورت را در بخش زیر وارد نمایید. در این مثال شرکت از اینترنت شرکت مخابرات استفاده می نماید که پورت ارسال ایمیل آن ۵۸۷ می باشد.

بر روی کلید OK کلیک نموده و سپس بر روی کلید Next کلیک نمایید.

تبریک ایمیل شما بر روی Outlook ست شد.

توجه! این آموزش مربوط به هاستینگ لینوکس با کنترل پنل دایرکت ادمین است. در ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است سایت های بزرگ حداقل هفته ای یکبار و سایت های کوچکتر هر ۴-۲ هفته یکبار از اطلاعات خود بکاپ بگیرند.

در مرحله اول وارد کنترل پنل هاستینگ خود شویدو با انتخاب آیکن “Create/Restore Backups” در صفحه اصلی کنترل پنل به منوی بکاپ گرفتن از سایت بروید.

همانطور که در جدول زیر مشاهده میکنید ، مواردی که امکان بکاپ کرفتن از آنها وجود دارد مشخص شده است :


دامین دایرکتوری

در این قسمت از تمام فایلهای روی دامین دایرکتوری بکاپ گرفته می شود. اگر بیش از یک دامین دارید ، از تمامی آنها بکاپ گرفته میشود. فایلهای بکاپ گرفته شده عبارتند از : logs, private_html, public_ftp, public_html و Stats . از آنجا که ساب دامین ها در قسمت فولدر public_html هستند، از آنها هم بکاپ گرفته خواهد  شد. این گزینه را فقط زمانی که نگران محتوای وب سایت خود هستید .

لیست ساب دامین ها
در این قسمت از نام ساب دامین هایی که ساخته اید، بکاپ گرفته می شود و فایلهای داخل آن بکاپ نمی شوند. اگر دارای ساب دامین های زیادی هستید، این گزینه را انتخاب نمایید.

ایمیل

POP Accounts : این گزینه از تنظیمات اکانت ایمیل POP شما نسخه پشتیبان می گیرد.

Forwarders : این گزینه از تمام فرواردهایی که ساخته اید، بکاپ می گیرد.

Auto responders : این گزینه از تمام اکانت هایAuto responder و محتوای پیام آن بکاپ می گیرد.

Vacation Messages : این گزینه از تمام تنظیمات پیغام های تعطیلات و خود آنها بکاپ می گیرد.

E-mail Settings : این گزینه از تمام فیلتر و catch-all های آدرس های ایمیل بکاپ می گیرد.

FTP
اکانت FTP : 
در این قسمت از تمام اکانت های FTP که ساخته اید، بکاپ گرفته می شود. توجه داشته باشید که بکاپ در اینجا شامل فایلهای داخل دایرکتوری های FTP نمی شود. اگر می خواهید از محتوای داخل دایرکتوری های FTP نسخه پشتیبان بگیرید، از صفحه اصلی بکاپ گزینه “Domains Directory” را انتخاب نمایید.

تنظیمات FTP : در اینجا از FTP preferences بکاپ گرفته می شود مانند زمانی که یک FTP ناشناس فعال شود یا یک کاربر ناشناس بتواند آن را آپلود کند.

پایگاه داده یا Databases
بکاپ گرفتن از پایگاه داده تمام کاربران : این گزینه از تمام پایگاه داده های MySQL موجود در اکانت شما، بکاپ می گیرد. بهتر است هرچند وقت یکبار از database های خود بکاپ بگیرید خصوصا اگر سایت تان مانند (forum) ها به آن وابسته است.

این آموزش مربوط به هاستینگ بک آپ با کنترل پنل دایرکت ادمین است.

هاست بکاپ :
سرویس های هاست بکاپ جهت استفاده کاربرانی ایجاد شده اند که نیاز به نگهداری یک نسخه امن و مطمئن از اطلاعات خود روی یک سرور مجزا را دارند.
در این نوع از هاستینگ که دارای حجم دیسک بالایی میباشد کاربران میتوانند چنانچه در هر فضا و شرکت میزبانی اطلاعاتی داشته باشند یک نسخه از اطلاعات خود را با توجه به دسترسی شل که در هاست بکاپ به آنها داده می‌شود، روی هاست بک آپ ذخیره نمایند و به این ترتیب در صورتی که برای اطلاعات آنها هر اتفاقی بیافتد از وجود یک نسخه پشتیبان روی سرور دیگر اطمینان خاطر داشته باشند.
همچنین مالکان سرویس هاست بکاپ میتوانند اکانت های اف تی پی (FTP) ایجاد کنند و دسترسی هر اکانت ftp را به مشتری یا کاربران خود جهت آپلود یا دانلود فایل های ذخیره شده، بدهند.
در این سرویس ها کاربران حتی میتوانند بکاپ اطلاعات سیستم شخصی خود شامل هرگونه فایل، تصویر، ویدئو و … را نیز قرار دهند و در زمان لازم از آن استفاده کنند. مثلا زمانی که برای سیستم آنها مشکلی ایجاد میشود و یا در مکانی باشند که به سیستم خود دسترسی ندارند ولی به اینترنت دسترسی دارند میتوانند از اطلاعات خود استفاده کنند.

نحوه ایجاد اکانت FTP
وارد کنترل پنل هاستینگ خود شوید. برای انجام این کار در صفحه اصلی کنترل پنل روی آیکن “FTP Management” کلیک کنید.

 

 

پیش فرض اصلی  Default FTP Account
پیش فرض اصلی FTP اکانت و اکانت کنترل پنل هاستینگ نام لاگین و رمز عبور یکسانی دارند. پیش فرض اصلی FTP اکانت را نمی توان حذف کرد ولی می توانید رمز عبوری متفاوت با رمز عبور کنترل پنل برای آن انتخاب کنید.

ساخت اکانت جدید:
بر روی لینک “Create FTP account” مانند تصویر کلیک کنید:

 

صفحه ای مانند زیر مشاهده خواهید کرد :

 

ابتدا برای FTP یک نام کاربری انتخاب کنید. حال یک رمز عبور وارد کنید. دقت داشته باشید از رمز عبور های امن و سخت استفاده کنید، جهت ایجاد رمز عبور های مطمئن میتوانید از نرم افزار KeePass استفاده کنید.درنهایت یکی از سطوح دسترسی به اکانت FTP که به شرح زیر است را انتخاب کنید:
دامنه: از این طریق به دایرکتوری های public_html, private_html, mail, domains و backup دسترسی پیدا می کنید .
FTP: از این طریق فقط می توانید به دیرکتوری public_ftp دسترسی یابید.
کاربر یا User: از این طریق فقط می توانید به public_html/username/ دسترسی یابید. مثلا در مثال بالا اگر این گزینه انتخاب می شد، کاربر ftp فقط به public_html/gary/ یا/www.sitehelp.ir/gary/ دسترسی داشت.
( اگر ساب دومینی به این نام gary.sitehelp.ir نیز وجود داشت کاربر FTP به آن نیز دسترسی می یافت.)
در نهایت روی “Create” کلیک کنید.

جهت راه اندازی تنظیمات در آیفون ابتدا وارد Settings شوید.

قسمت Accounts & Passwords را باز کنید.

در پنجره بعدی گزینه other را انتخاب کنید:

در این مرحله Add Account را انتخاب کنید.

در فرم زیر مطابق شکل اطلاعاتی از قبیل نام ، آدرس ایمیل و پسورد ایمیل را وارد کنید و ذخیره کنید.پس از اینکه ذخیره کردید آیفون در پنجره بعدی اطلاعاتی که وارد کردید را به شما نشان می دهد.

 

سپس از شما می خواهد که IMAP یا  POP را انتخاب کنید و این بستگی به اولیت های شخصی شما دارد،اما بهتر است  IMAP را انتخاب کنید چون می توانید جهت بررسی ایمیل های بیش از حد با دستگاه های دیگری همزمان سازی کنید.سپس زیر قسمت Incoming Mail Server مطابق شکل زیر اطلاعات را واردکنید و ذخیره کنید.

 

زیر Outgoing Mail Server نیز همانند مرحله قبلی اطلاعات را وارد و ذخیره کنید.آیفون اطلاعاتی که شما ذخیره کرده اید را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پردازش می کند و اکانت ایمیل شما ایجاد می شود.

 

یک اتصال وایرلس از یک شبکه موبایلی استفاده کرده و به شما امکان استفاده از اینترنت در همه جا را می دهد. در حالی که برای ایجاد یک ارتباط Wi-Fi شما نیاز به نصب سخت افزار در خانه دارید یا مجبور خواهید بود در محدوده روتری که از طریق آن به اینترنت دسترسی دارید، باقی بمانید.
به عبارت دیگر Wi-Fi ابزار استانداردی است که سیستم های کامپیوتری از طریق آن به شبکه های بی سیم متصل می شوند. در اصل ارتباط Wi-Fi تنها بین دستگاه و Router برقرار می شود. اکثر روترها به یک مودم کابلی یا DSL یا هر نوع دیگر متصل اند که دسترسی به اینترنت را برای همه دستگاه های متصل به روتر Wi-Fi فراهم می کند.
ارتباط Wireless محدوده وسیع تری نسبت به ارتباط Wi-Fi را تحت پوشش قرار می دهد. برای داشتن یک ارتباطات Wi-Fi خوب و باکیفیت برخی مواقع لازم است در همان ساختمانی که روتر Wi-Fi در آن وجود دارد باقی بمانید.
سرعت آپلود و دانلودی که یک ارتباط Wireless در اختیار ما قرار می دهد معمولاً از یک ارتباط Wi-Fi کمتر است. طبق یک مقاله در PCWorld در سال ۲۱۱۲، کاربرانی که به سرویس وایرلس ۴G دسترسی داشتند، می توانستند با سرعت ۹٫۱۲ و ۵٫۸۶ مگابیت بر ثانیه دانلود و آپلود کنند. سرعت در شبکه های ۳G به مراتب پایین تر از این مقدار است. یک روتر Wi-Fi بر طبق استاندارد ارتباطی ۸۱۲٫۱۱n می تواند سرعت انتقالی معادل ۳۱۱ مگابیت بر ثانیه ارائه کند ولی سرعت ارتباط اینترنتی مورد استفاده در آن، سرعت دانلود و آپلود را کاهش می دهد.
امروزه بیشتر اسمارت فون ها قابلیتی دارند که علاوه بر اینکه به اینترنت بی سیم از طریق شبکه موبایل متصل می شوند،می توانند تبدیل به Router شوند و اینترنت را توسط شبکه Wi-Fi با دستگاه های دیگر به اشتراک گذارند. این قابلیت را می توانید با نام های Wi-Fi Tethering یا Wi-Fi Hotspot در تلفن همراه خود تنظیم کنید.

تلفن گویا ی هوشمند را می توان پایه و اساس، و یکی از مهمترین ارکان ساختار مدیریت ارتباط با مشتریان ستیران دانست. تلفن گویا ی هوشمند ستیران به سازمان ها یاری می رساند با مکانیزه سازی پاسخگویی به مخاطبین از طریق خطوط تلفنی سازمان ، در سطح وسیعی در هزینه نیروی انسانی صرفه جویی نموده و همچنین قادر باشد بصورت همزمان به تعداد نا محدودی از مخاطبین بصورت پویا و بر اساس نیاز هر مخاطب پاسخگویی مناسب را داشته باشد.

 • محیطی بسیار ساده ولی قدرتمند با تکنولوژی روز دنیا
 • قابلیت اختصاص سناریوهای متفاوت به خطوط
 • عدم محدودیت در پذیرش نوع و تعداد خطوط، حجم تماس
 • قابلیت تشخیص هوشمند صدای انسان
 • قابلیت فراخوانی POP UP بر روی دیگر نرم افزارهای سازمان
 • پشتیبانی از کلیه بسترهایPSTN – ISDN-VOIP
 • پشتیبانی از حداکثر ۶۴ خط آنالوگ و ۲۴ لینک E1 بر روی هر سرور
 • قابلیت اتصال به سامانه های دیگر به انواع روش ها
 • پشتیبانی از TTS و ASR

ارائه خدمت های رسیدگی به شکایات و نظرسنجی و ارائه خدمات نوبت دهی و دریافت سفارشات