درباره آتی نگر

مجموعه آتی نگر در شهر زیبای اصفهان از سال ۱۳۸۱ با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار پا به عرصه وجود نهاد . در سال ۱۳۸۳ همگام با آغاز رشد روزافزون کاربرد اینترنت در دنیا ، به طور تخصصی فعالیت خود را به اینترنت و وب در دهکده جهانی متمرکز ساخت . این مجموعه  پس از گذراندن چالش های عمده و تغییرات در ساختار مجموعه در اواسط سال ۱۳۸۵ مجموعه خود را به عنوان شرکت فناوری اطلاعات آتی نگر مهر به ثبت رساند و هم اکنون با یاری پروردگار بسیاری از پروژه های اینترنتی را در رزومه خود به جا گذاشته است.

شرکت فناوری اطلاعات آتی نگر هم اکنون با هدف ارائه خدمات نوین در طراحی سایت و سرویس اطلاع رسانی پیام کوتاه و توسعه تجارت الکترونیک با بهره گیری از نیروهای متخصص و توانمند به همراه ارائه محصولات خود با آخرین تکنولوژی های روز در سطح کشور به صورت راه حل های جامع ( Total Solution) و تخصصی آماده خدمات به طیف وسیعی از مشتریان شامل سازمان های دولتی ، شرکتهای خصوصی ، همکاران و کاربران اینترنتی می باشد.

تحقیق و توسعه: بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا ، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق ، تولید عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است ، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای ما تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است .

 آتی نگر، همیشه برای پول و وقت شما ارزش قائل است.

 شرکتی که شما می توانید به آن اعتماد داشته باشید .(عضو کمیسیون نرم افزار و وب سایت اتحادیه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان)

 حضور فعال و همیشگی در سمینار ها و همایش های بین المللی.

 آتی نگر، دلال و واسطه نیست!

 با تجربه طولانی در ارائه خدمات گسترده به مشتریان و کاربران اینترنتی.

 پیشتاز نسبت به همکاران و رقبا .( راه اندازی باشگاه مشتریان آتی نگر )

 راه اندازی برندهای معروف کشور و پشتیبانی سریع و آسان.

 ارائه خدمات متنوع و بروز.

 رضایتمندی مشتریان، سرلوحه آتی نگر.

 و مهمتر از همه  با بیش از ۲۰۰ نمونه پروژه اینترنتی در رزومه خود.

دوست و مشتری عزیز،
سلام
از اینکه از این صفحه و وب سایت آتی نگر بازدید می کنید بسیار سپاسگزارم. گرچه امروز دغدغه بسیاری از مشتریان ما توسعه کسب و کارهایشان در بستر اینترنت است ولی من و تیم آتی نگر چشم اندازی بلندی را برای این مشتریان ترسیم کرده ایم.
از تک تک شما تشکر میکنم که تمامی کمبودها را صبورانه تحمل می کنید . به شما قول میدهم که من و همکارانم تمام تلاشمان را برای ارتقای کیفیت خدمات با روشهای منطقی و مهندسی و نیز ارائه سرویسهای جدید و جذاب و در نهایت جلب رضایت شما انجام دهیم.

 

محمد هلاکوئی
مدیر عامل آتی نگر
آدرس وب سایت www.Halakoei.com

افتخارات آتی نگر

شرکت آتی نگر با افتخار تا کنون میزبان بیش از ۲۰۰۰ مشتری در زمینه های مختلف طراحی وب سایت، دامین و هاست می باشد.

10 سال سابقه در عرصه وب سایت

میزبانی بیش از ۱۵۰۰ وب سایت

مبتکر و مجری بیش از ۷۰۰ وب سایت

افتخار حضور در شرکت گوگل آمریکا

بیش از ۲۰۰۰ مشتری

بیش از ۲۰۰۰ ثبت دامین