سوالات متداول

در این قسمت میتوانید پاسخ به برخی از سوالات متداول مشتریان را مشاهده فرمایید:

مشاوره در خصوص نوع وبسایت و همچنین انتخاب امکانات مورد نیاز برای وب سایت
انتخاب نام مناسب برای دامنه سایت
عقد قرار داد و دریافت پیش پرداخت
ثبت دامنه مورد نظر
دریافت اطلاعات اولیه و پیشنهادات شما در خصوص نوع طراحی
انجام مراحل طراحی قالب و ظاهر سایت
تائید طرح توسط شما
ورود اطلاعات نمونه اولیه وب سایت
طراحی صفحات وب سایت  بر پایه  استانداردها
اختصاص فضای هاست (Hosting )
بارگذاری سایت طراحی شده بر روی فضای اینترنت
تحویل وب سایت  و آموزش آن در محل شرکت
دریافت مبلغ باقی مانده از قرارداد
پشتیبانی یکساله وب سایت

دامنه  حقیقت نام وب سایت  می باشد که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده است. پسوندهای رایج و معتبر عبارتند از .com ، net و .org
در ثبت این دامنه ها محدودیتی وجود ندارد فقط نامها با توجه به  اولویت درخواست ثبت می شوند و تمدید آنها برای مدت یک تا ده سال  امکان پذیر می باشد.
دامنه های .info ، .biz و .name نیز از  دامنه های قابل ثبت برای عموم هستند ولی کاربری خاص دارند. پسوند .info نیز برای سایتهای اطلاعاتی ، پسوند .biz برای سایتهای تجاری  و .name فقط برای سایتهای شخصی مناسب است.ش

واژه CRM مخفف Customer Relationship Management یا به عبارتی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری است. CRM به فرآیندها و فناوری‌هایی که در شرکت‌ها و سازمان‌ها برای شناسایی، حفظ و ارائه خدمت به مشتریان به کار می‌رود گفته میشود . در واقع ارتباط مناسب با مشتریان از مهمترین رموز موفقیت همه  کسب و کار ها  میباشد.

هدف  CRM ؟
ایده اصلی CRM کمک برای به دست آوردن یک دید بهتر نسبت به رفتارهای تجاری که هر مشتری برای یک سازمان ایجاد می کند. در صورتی که یک سیستم CRM بتواند خوب عمل کند :

•  خدمات بهتری و مناسب تری به مشتریان ارائه میشود
•  ارائه محصولات جنبی موثرتر خواهد بود
•  عقد سریعتر قراردادهای فروش
•  فرایندهای فروش و بازاریابی را تسهیل کند
•  به دست اوردن مشتریان جدید
•  گردش مالی مشتریان افزایش میابد

و…

در معنای لغوی SEO یا( Search Engine Optimization )، بهینه سازی موتور جستجو می باشد. سئو فرآيندی است که نیاز به صبر و زمان همراه با  دانش و علم زیاد است. با توجه به اینکه موتور‌هاي جستجو به صورت مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود را تغییر میدهند در نتیجه  غير قابل پيش‌بيني هستند؛ پس میتوان گفت وظيفه مهندسين سئو بالا بردن  اطلاعات خود در اين زمينه است.